27 вересня 2021 р. Урочистість Св. Вікентія де Поль (Одеса)

 

«Вмів відкрити бідність, ретельно приховувану, з великою делікатністю похилявся над тими, які соромляться своєї біди(…). Завжди вмів докласти зусиль, щоб бідні мали хліб, обірвані одяг, а замерзлі обігрів…»

Сьогоднішній день наповнив нас радістю зі святкування цієї урочистості з нашими бідними, які кожного дня відвідують проект Деполь – допомога безхатченкам в Одесі.

Теплі усміхи, щирі побажання, проникливі слова отця Віталія Новака СМ, який запевнив, що кожний з нас може бути св. Вікентієм сьогодні. Не важливо чи маєш гроші, соціальний статус. Те що насправді важливо – це добра воля і серце не байдуже на потреби інших. Але сьогоднішнє святкування, це не тільки промови і спільна молитва за всіх наших добродіїв…

Зворушення сценкою, яку підготували працівники разом з мешканцями нашого притулку, конкурси і спільні співи, ще більше збагатило наші серця і подарувало кожному з присутніх відчуття правдивого свята в родині. А далі святковий обід і ділення враженнями і вдячністю за цей день.

Дивлячись на їхні обличчя, повні щастя і радості з так малих і простих речей, бачимо, як небагато потрібно, щоб комусь зробити приємність. Тільки увага, прийняття і любов… Тільки даючи іншим, ми стаємо по справжньому щасливі…