Вікентійська Молодь Марійна

Вікентійська Марійна Молодь була заснована у відповідь на прохання Діви Марії, котра з’явився святій Катерині Лабуре в 18/19 липня 1830 році в Парижі. Марія прагнула, щоб зробити товариство дітей і молодих людей, які особливим чином будуть шанувати її Непорочне Зачаття і використовувати Чудотворний Медальйон для розповсюдження добра і любові.

ВММ це міжнародна асоціація молоді, яка служить святу, Церкві та бідним. Її ряди нараховують більше 100 000 молоді у 66-ти країнах світу.

Завдання ВММ це запропонувати молодим людям Діву Макрію як взірець святості, як Маму і заступницю через посвяту і конкретний знак – Чудотворний Медальйон

Основні метою ВММ є шанування  Непорочного зачаття Діви Марії, часте Святе Причастя, молитва на Розарію,  з радістю наслідувати життя Діви Марії в сім’ї, в парафії, в школі і в середовищі серед бідних.

Члени ВММ може стати кожен, хто прагне наслідувати в своєму житті Діву Марію і йти за нею на своєму життєвому шляху. Формування складається з віку трьох етапів: Ангелики / 6-9 років /, діти Марії –  / 10-15 років / Марійна Молодь – члени / від 16 років /.

Будучи в ВММ також означає взяти на себе певні зобов’язання: часто приступати до Святих Таїнств, сумлінно виконувати обов’язки, вивчати і наслідувати чесноти Діви Марії, щодня молитися на святому Розарію, молитись до свого ангела-хранителя, кожного дня свідомо вибирати приклад і служіння Діви Марії, виконати хоча б один добрий вчинок, стерегтись від гріха.

В Товаристві є регулярні зустрічі членів, де діти і молодь зустрічаються приблизно раз в тиждень. Обговорювані різні теми, які сприяють зміцненню життя у вірі, а також конкретні теми, спрямовані на поглибленню і вивчення життя Діви Марії. Взаємно заохочують один одного в зміцненні віри, молитві і апостольській ревності. Вчаться бути «співпрацівниками» Діви Марії в з’єднанні людей з Ісусом. Члени ВММ беруть активну участь у житті своїх парафій у співпраці з місцевим священиком.

Протягом року готуємо молодих людей для проведення різних заходів, формування аніматорів на літні табори відпочинку, спільні реколекції. ВММ беруть активну участь в служіні бідним в своєму середовищі, співпраця з AIC а також пыдготовка рызних сценок  з нагоди різних свят, урочистості святих, карнавалу, зустрічей…

ВММ формується під наглядом  Сестер Дочок Милосердя св. Вікентія де Поль та Отців Місіонерів або аніматорів, котрі пройшли необхідну формацію.

На Україні ВММ існує в Сторожинці, Снятині, Харкові, Сваляві, Балті та  Перечині.

Честь Марії!  Честь Непорочній!