Коронка до Божого Проведіння Серця Ісуса

Koronka do Opatrzności2

“Маю серце так переповнене благодаттями, як рвуча ріка, котра виливається ” – почула сестра Габріела. Дуже відомі об’явлення Святого Серця Ісуса Святій Маргариті Маріі Алякок. Однак, мало хто знає, що це не було “останнє слово” Святого Серця. Ісус об’явився також й Дочці Милосердя  з італійської провінції в Турину – Габріелі Бургаріно (1880-1949).

Приймала вона ті надзвичайні подарунки з щирою простотою, будучи прикладом святості в сірому, повсякденному житті. Її місією було вести душі до необмеженої довіри в Боже Провидіння на маленькій дорозі любові покірної і усміхненої, котра все, що ми робимо для любові і з ЛЮБОВ’Ю, перемінює в золото для неба.

Сестра Габріель побачила Ісуса підчас медитації 17 вересня 1936. Ісус тримав у руці листок, на якому був написаний заклик: Боже Проведіння Серця Ісуса, оберігай нас! Він говорив сестрі: Розкажи, в міру можливості, цілому світу про цей заклик!

Сестра Габріель розповідала: Ісус мав у руці листок саме з тим  цінним закликом. Він сказав мені, щоб написати їх, і попросити про посвячення його, а також підкреслити  слово «Боже», щоб всі зрозуміли, що походить воно від Його Серця…

КОРОНКА ДО БОЖОГО ПРОВЕДІННЯ

О Ісусе, палаючий любов’ю, просимо щоб ми ніколи Тебе не ображали.

О наш добрий Ісусе, за допомогою Твоєї  святої благодаті не хочемо більше Тебе ображати і ніколи більше не хочемо віддалятися від Тебе, бо любимо Тебе понад усе.

Слава Отцю і Сину і Святому Духові ….

Три рази по десять закликів :

Боже Проведіння Серця Ісуса

оберігай нас.

Після кожного десятка : Слава Отцю…

На кінець ще три рази : Боже Проведіння… Слава Отцю…

Заклик : Боже Проведіння… повторюється 33 рази для вшанування років які прожив Ісус Христос. Слава Отцю… повторюється 5 разів для вшанування п’яти ран Господа Ісуса.

З дозволу церковної влади.

Кардинал. М. Фоссаті 1944 року.