Власністю християнської любові є те , що вона завжди здібна передбачати потреби інших.

Бл. Федерік Озанам

Словацька провінція Дочок Милосердя в Закарпатській області мала три спільноти, одною з них є наша – в Перечині. Почала вона свою діяльність від 28.04.2011 року. Перші дві сестри почали служити старим і хворим парафіянам в їх домівках. Через погіршений  стан їхнього здоров’я  вони не можуть приходити на св. Мессу. З цього приводу Євхаристію приносимо їм до дому. Наші старі та хворі віруючі з великою радістю приймають сестер, які їм приносять надію і підтримку в Євхаристії.. Опікуємося лежачими хворими і товаришуємо помираючим. Стараємось вливати надію їхнім близьким та рідним.

Знаходимо час і на відвідування наших багатодітних сімей. Разом з ними переживаємо  труднощі, вислуховуючи їхні життєві проблеми. Так маємо можливість ліпше пізнавати умови та середовище, в якому живе наша молодь та діти. Це допомагає нам краще розуміти їх і їхніх батьків.

У служінні  не забуваємо про молодь, яка потребує  особливої уваги. Проводимо зустрічі, реколекції , табори, екскурсії , паломництва та інші акції. Молодь та діти радо приходять на різні катехизи, де навчаються правд віри та як втілювати їх у житті. У дусі нашого засновника св. Вікентія були залученні до служіння, кожен згідно своїх здібностей. В результаті, молоді люди допомагають у готуванні обідів для вбогих на кухні в проекті бл. Марти Вєцкої і навідують їх вдома. Це служіння виконують кожну першу суботу в місяці.

Також духовно супроводжуємо присутню в парафії групу АІС, яка допомагає на проекті

бл. Марти Вєцкої. Організовуємо разом з присутніми вікентійськими гілками та парафією День Милосердя для парафіян похилого віку.  Всі разом  під духовною опікою наших отців Місіонерів, стараємось знаходити образ страдаючого Христа в кожній людині.

На даний час  молитовне запліччя  парафії творить спільнота  сестер, з яких дві місцеві а одна – зі Словаччини.