“Господи, я віддаюсь Тобі…” (Святі Обіти с.Марії)

15 серпня 2020 рік – найважливіший день мого життя – день в якому я склала Святі Обіти: Обіт чистоти, вбогості, послуху та служіння Вбогим.

Безмір  радості та щастя наповнюють мене і хочу з ним ділитися, хоча так насправді не вистачає слів, щоб описати те, що сталося. Одне, що найсильніше в мені зараз лунає: “Я ІСУСОВА”. Моє тіло, душа та все моє життя належать Ісусові. Я Його власність. Повністю ЙОГО!!! І зараз коли вже Святі Обіти підтверджені та прийняті Церквою та Згромадженням Дочок Милосердя я є ВІЛЬНА, як ніколи. Я щаслива. І переконана, що ніде і ні з ким, я б не була так щасливою.

В моєму житті Дар ПОКЛИКАННЯ – це велика благодать. В день Обітів я спробувала уявити ким би я була, якби Ісус мене не покликав. Мені здалося, що я була б така бідна.  Мабуть, мала б чоловіка, а зараз належу Ісусові, який ніколи мене не зрадить і не покине. Мабуть мала б пару дітей, а зараз маю 40! Зустрічася б сусідами та ще пару  людьми, а сьогодні маю можливість зустріти так багато людей! Мені здалося, що це все та мало. В Обіті чистоти віддаю своє маленьке серце Ісусові, щоб Він збільшував його до розмірів свого серця, щоб наповняв мене любов’ю, якої вистачить для всіх без вийнятку.

До сьогодні не розумію критерії вибору Ісуса, бо я точно нічим не заслужила на Дар Покликання. І хоча це все сталося зі мною, то багато чого не розумію, як Великий та Всемогітній Бог єднається з душею такою, як моя.

Я немаю нічого, що є моєю власністю, але я така багата!

Я не роблю, що хочу, не їду куди хочу, але радію, що можу робити те, чого хоче Ісус.

Хоча й пробую якось описати це словами, але насправді мене це переростає!

Кажуть, що сестра в день Обітів може просити Ісуса, що завгодно і Він в цей день особливо вислуховує молитви. Я дуже сильно просила, щоб всі кого знаю, і з ким вже зустрічалася, а також з ким зустрінуся, щоб ми всі разом колись зустрілися в небі, щоб жодна з тих душ не потрапила на вічні муки. Всі Вбогі, кому мала благодать служити, всі рідні, близькі, батьки та діти зі Світлиці, парафіяни з Одещини та Снятина, та всіх кого знаю і кого ще зустріну.

Через людські кордони та обмеження багато тих, без кого я не уявляла своїх Обітів не змогли приїхати в Краків, де і були Святі Обіти, але Ісус дав особливу благодать відчути їх присутність так близько, як ніколи.

І хоча сьогодні Ісус обдаровує мене великою потіхою та радістю, які відчуваю, переживаю та знаю, що Хрест в житті буде, бо мусить бути – тому що Ісус пішов на Хрест тому прошу Вас про молитву, щоб я витривала у вірності Ісусу аж до кінця.

с. Марія Луптович ДМ