Кожного року Мукачівська дієцезія організовує змагання КВВ, у якому бере участь наша Вікентійська молодь. Тема  КВВ була актуальною : “Святість подружжя”. Їх щоденний труд і товаришування сестер, було винагороджено  третім місцем.

У лютому до нас завітала група АІС з Буковини з о. Миколою Добра СМ.  Духовно нас супроводжував о.Томаш Важни СМ. Під час цих відвідин ми ділилися про своє служіння. У суботу ми відвідали греко-католицький кафедральний Собор і познайомились з його історією.

ВММ відвідав о. Ян Вакульчак СМ з візитацією. Ціллю цієї зустрічі було ближче познайомитись з діяльністю молоді в м.Перечин. О. Ян наголосив їм про велику роль  молоді у житті Церкви. Всі разом цю зустріч закінчили Хресною дорогою .

Від 22.02 до 6.03.19 с. Наталія та с. Анна були  допомогти потерпілим  в зоні АТО .

Бог старається про людей, які потребують нашої допомоги. Однією з них є і п.Оксана, яка стала незрячою у своїх 32 р.  З проханням про допомогу для неї до нас звернувся її сусід. Оксану ми знайшли у важкому психологічному і фізичному стані. Кожен день ми приходимо до неї з теплою їжею і супроводжуємо її по різних обстеженнях.

На Вербну неділю в Перечині відбудеться щорічна ярмарка,  де вікентійські гілки запропонують свої вироби.

З придбаних коштів зможемо  допомогти потребуючим .