“Який прекрасний табір в Яблуниці…” Так співали наші діти під час  двотижневого перебування  в таборі в с. Яблуниця  Івано-Франківської області. Це був благодатний час відпочинку  з Богом, який нас вчив  бути блаженними, щасливими.  Кожного дня роздумували над блаженствами, які практикували у своєму житті  наші друзі святі, особливо св. Вікентій де Поль.  У сценці діти показали його,як блаженного милосердям. Програма була насичена. Щоденна молитва, Святі Меси, адорація формували духовно   всіх присутніх дітей.  Дуже вражаюча була адорація, в якій кожен  писав Ісусу листа і приносив Йому, виставленому  у Пресвятих Дарах.

Не бракувало і фізичного відпочинку: щоденна зарядка, інтегральні танці, конкурси, футбол і настільний теніс. А особливо  походи в гори. Наші  всі 30 дітей підкорили гору Хом’як, долаючи різні перешкоди і вкладаючи великі зусилля та  жертовність в різних намірах. А також споглядали красу Карпат, яку не можна словами описати.  Екскурсії були цікаві  в перевернутому  домику, в Яремчі, на Буковелі.

В таборі  вчилися бути відповідальними за чистоту в домику,  чергували в їдальні, прибирали храм і територію табору і показали свої таланти, якими Бог їх обдарував. Познайомилися з новими друзями з інших куточків України. А велике вогнище наприкінці табору, було з’єднуючим  знаком спільноти, жарені ковбаски  прощальним агапе.

Дякуємо Богу за  цей час відпочинку, за радість і щасливі моменти, які пережили  в цьому прекрасному таборі і нехай принесе плоди в житті кожної дитини, а саме жити блаженствами Ісуса.