Літо, завжди асоціюється нам з канікулами – пора відпочинку. Для дітей це особливо важливо. Відпочити набратися сил.

Тому цього літа діти з Балти вирушили відпочивати до м. Гайворон. Там нас чудово зустрів і привітав о. Тадеуш.

На високому рівні був організований відпочинок. Комфортні кімнати, батути, басейн, дуже – дуже смачнючі сніданки,обіди та вечері. Суперова програма організована с. Ксенією. Зранку діти прокидалися під веселу музику, далі зарядка, сніданок, праця в групах, служба, обід, басейн, смачний підвечірок, ручні роботи, екскурсії, ігри, забави, веселі вечори, дискотеки, фільми. Все це принесло море задоволення дітям.

Не обійшлося і без молитовної програми, адже це канікули з Богом! Під час адорації діти щиро молилися просили і дякували за все, що отримали від Господа. Правда, що говорить Ісус: «Якщо не станете такими як діти, не увійдете до Царства Небесного».  Бо хоча й вони могли, щось «утворити» на протязі дня, то ввечері мали відвагу за це перепросити у Ісуса з дитячою простотою.

Діти побували на кар’єрі де видобувають граніт, в ДЕПО де змогли побачити паровози і тепловози. Мали змогу відвідати краєзнавчий музей в м. Гайворон.

Думаємо, що досвід який отримав кожен з нас залишиться з нами надовго. Дякуємо Господу, жертводавцям, завдяки яким цей відпочинок міг відбутися.