26-27 травня відбулося паломництво на могилу бл. С. Марти Вєцкої в м.Снятин. Вперше з нашої парафії поїхало 16 паломників. 26 травня наше паломництво розпочав Євхаристією о. Ян Тчоп СМ, Настоятель Віце-Провінції Конгрегації Місії в Україні та інші священики, які чисельно прибули.

Під час цього паломницва Архієпископ Мечислав Мокшицький – Митрополит Львівський проголосив парафіяльну церкву Санктуарієм Блаженної Марти Вєцкої. Наступним важливим моментом була процесія вулицями міста до могили Блаженної с.Марти, під час якої Архієпископ разом із представниками місцевої влади відкрив пам’ятну таблицю в лікарні у Снятині, де служила і віддала своє життя за ближнього бл. сестра Марта. Також під час цієї ходи був розарій з роздумами, який вела наша паломницька група разом з сестрами з Смотрича.

В неділю 27 травня на закінчення урочистостей Службу Божу очолив єпископ-помічник Кам’янець Подільської дієцезії Радослав Змітрович. Він підкреслив, що вже рік сестри гарно служать за прикладом бл. С. Марти Вєцкої.

Наше паломництво було також збагачене присутністю сестер семінаристок, які також брали участь в цьому паломництві, котрі в цьому часі перебувають на апостольському стажі в Смотричі. Ми раді, що могли духово пережити такі прекрасні хвилини разом з с.Мартою Вєцкою.

Спільнота зі Смотрича