В світлиці ім. бл. сестри Марти Вєцкої відбулося святкування прекрасного свята – Дня Матері. Діти довго готувалися, щоб з усієї душі привітати дорогих мам з їх святом.

День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

У багатьох країнах світу, в тому числі і на Україні, відзначають День матері в другу неділю травня. Для кожного з нас це особливе свято, бо, по суті, з покоління в покоління для кожного МАМА – найголовніша людина для своїх дітей.

Краса материнства в усі століття оспівувалася кращими поетами та художниками. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Варто звернути увагу на те, що День Матері святкується в травні, в місяці присвяченому Богоридиці Марії – Матері, яка породила та виховала Сина Божого. Під час виступу діти звернулися до Марії, просячи опіки для своєї мами.

Є в мене найкраща на світі матуся,

За неї до Тебе, Пречиста, молюся,

Молюся устами, молюся серденьком,

До Тебе, небесна Ісусова ненько.

Благаю у Тебе простими словами

Опіки та ласки для любої мами.

Пошли їй не скарби, а щастя і долю,

Щоб дні їй минали без смутку, без болю.

Рятуй від недуги матусеньку милу,

Даруй їй здоров’я, рукам подай силу,

Щоб вивела діток у світ та й у люди,

Щоб нами раділа, пишалась усюди:

За це я складаю в молитві долоні

До тебе, Царице, на сонячнім троні.

Дорогі Мами! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Складаємо свої руки в молитві за вас і просимо Милосердного Бога, щоб відкрив брами неба для тих мам, які від нас вже відійшли …

с. Галина