“Є тут один хлопчина , що має п’ять ячмінних хлібів та дві риби” (Вересень 2017, Одеса)

 

“Є тут один хлопчина, що має п’ять ячмінних хлібів та дві риби, але що то на безліч таку!”
(Від Івана 6:9)

Це уривок з опису першого розмноження хліба. Святий Йоан додає дуже цікавий факт. Учні переживають, як нагодувати величезний натовп, а було їх 5 тисяч чоловіків (не рахуючи жінок і дітей, а знаємо, що їх завжди набагато більше ніж чоловіків). І саме тоді до Ісуса підходить апостол Андрій і говорить, що є тут хлопчина, який має 5 хлібів та 2 риби. Дорослий чоловік, який думає логічно, відразу додає, що це ж зовсім нічого. Але Ісус думає інакше… Приймає це “нічого” і робить чудо розмноження.

Місяць вересень і не лише, бо і липень цього року були для нас схожим часом. Пролунав дзвінок в телефоні: “Сестри, є 4 студенти, які ще не працюють, не мають багато, але дуже хочуть допомагати Вбогим в Одесі. Ага, і вони не розмовляють ані українською, ані російською мовами. Але готові робити, все що потрібно”. І так в черговий раз до нас приїхали волонтери з Польщі. В першій половині вересня приїхали Богдан і Аня, а в другій половині місяця були Каміль і Аліція. Вони віддали все, що мають: час, свої здібності, таланти. Можна подумати, що це зовсім нічого, бо часом не поїси та й талантами не вкриєшся в холодну ніч. Але Ісус думає інакше… Приймає наші добрі наміри серця і робить чудо. Прийняв їхнє “все”, що мають сьогодні. І це зовсім немає значення чи по-людськи це багато чи мало.

Волонтери дали дуже гарне свідоцтво життя християнина, допомагаючи Безхатченкам Одеси не питаючи, чи варто, чи їхнє життя сьогодні зміниться. Просто служили… Робили все, що могли, а Ісус насправді робив чуда!

Ми їм дуже вдячні за те, що не боялися жодної роботи. Не боялися нових завдань, але відважно допомагали.