Храмове свято в каплиці бл.с.Марти Вєцкої в с.Ониськове (30.05.2017)


 

В день літургійного спомину блаженної сестри Марти Вєцкої в с.Ониськове (Одеської області) відбулося перше Храмове Свято. Перше, тому що ця каплиця була посвячена в вересні минулого року. Особливого духа цьому святкуванню надавало те, що майже половина з нас декілька днів тому були на могилі бл.с.Марти в Снятині, ми були свідками, як там на могилі люди отримали безліч благодатей. А тепер вже вдома ми вшановували Блаженну.

Було дуже багато священиків з різних кутків світу. Був Єпископ Броніслав Бернадський – Ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії, який очолив службу Божу. Важлива для нас присутність Генерального Настоятеля Отців Місіонерів о. Томажа Мавріча (Tomaž Mavrič СМ), який був з візитатором словацької провінції о.Ярославом Яшо (Jaroslav Jaššo CM) та іншими візитаторами з Словенії, Іспанії та іншими почесними Отцями.

Також важко охарактеризувати чи то гість чи свій отець Ян Тчоп, який зараз є Настоятелем Віце-Провінції Він же і будував цю Каплицю і був настоятелем парафії.

І звичайно місцеві Отці: о.Юрій, о.Віталій та о.Сергій.

Було дуже святково. І надзвичайно приємно спостерігати, як парафія розвивається, як щораз більше дітей, вірних, але і гадаю щораз більше віри і надії в серцях парафіян.

Бл.с. Марто, поможи в праці щоденній зберегти віри скарб!