Генеральна настоятелька Дочок милосердя с. Катлін Апплер ДМ (S.Kathleen Appler) в Снятині!!! (26-28.05.2017)


 

Це одна з найважливіших подій цього року. Генеральна настоятелька Дочок милосердя с. Катлін Апплер ДМ (S. Kathleen Appler) в Снятині!!!

Мати Генеральна вперше прибула в Україну на  VIII  паломництво до могили бл.с.Марти Вєцкої разом з Радною генеральною (для слов’янських країн) с. Ганною Цибуля  (S. Hanna Cybula), а також з Директором генеральним Дочок Милосердя о. Бернардом (p. Bernard Schoepfer CM).

На початку відбулася зустріч сестер з України, Білорусії, Словачинни, Польщі на якій також був Генеральний Настоятель Конгрегації Місії о. Томаж Мавріч СМ (дуже добре знаний в Україні). Після цієї зустрічі с. Катлін разом з усіма взяла участь в паломництві до могили бл.с. Марти Вєцкої, під час якого мала конференцію до всіх вірних.

Важко приховати величезну радість (а мабудь і не потрібно) з приїзду с. Катлін Апплер в Україну. Її присутність зміцнює приналежність до Згромадження, яке є міжнародне і місійне. Під час конференції с. Катлін і слів о.Томажа чітко звучало що ані час, ані місце, ані економічне становище даного суспільства, ані епоха, ані мова, ані культура чи країна не впливають на Вікентійську ХАРИЗМУ – Служіння ВБОГИМ. Так є на Україні і так є в усьому світі.