Харизматичні Дари Неба (29.04.2017 м.Краків)


29 квітня в Кракові в провінційному домі Сестер Милосердя відбулася дуже збагачуюча зустріч. В першій половині дня о.Альберт Вернаші (Alberto Vernaschi CM) автор книги “Спадщина” показував численні приклади святості у Вікентійській Родині. А пізніше ми в черговий раз з вдячністю Богу поглиблювали знання про Харизматичні Дари з Неба, які отримало Наше Згромадження, для того, щоб передавати далі. Це велика честь, але і відповідальність. Мова про об’явлення, під час яких Господь давав численні знаки свого Милосердя. О. Владсислав Бомба СМ розкривав глибину Чудотворного Медальйона, Скапулярія Муки Господньої
і Найсвятіших сердець Ісуса і Марії (Червоний), Скапулярія Непорочного Серця Марії (Зелений) та Коронки до Божого Проведіння. Після конференцій було посв’ячення Скапурія Муки Господньої та Непорочного Серця Марія і всі, хто хотів могли його прийняти. Це насправді велике багатство!
В голові не поміщається наскільки Господь є ласкавий, наскільки Бог похиляється над людиною, щоб міцно-міцно пригорнути до Свого серця… Чекає лише на нашу згоду.