ДЕНЬ IXПлоди святості

Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)

Загальний смуток з приводу хвороби і смерті Сестри Марти, поступився місцем розумінню, що вона є святою. Як за життя, так і після її смерті люди почали приходити на могилу, до цієї героїчної шаритки, щоб віддати їй свої труднощі, страждання, аби подякувати за вислухані молитви. Були переконаними, що їх «Матечка» і «Добродійка», як на землі допомагала всім потребуючим, так і тепер може випрошувати для них допомогу з неба.

Так є до сьогодні. Переконання про святість Сестри Марти та велика кількість благодатей отриманих за її посередництвом привели до того, що її культ розростається.

«Хто може зрозуміти це щастя, яке дає мені з’єднання з Нареченим. Це є найдорожчим що є в небі й на  землі. Цих декілька слів про моє щастя, без сумніву вистачить. Мій Милий для мене, а я вся для Нього. Щоб тільки як найшвидше я змогла поєднатися з Ним в небі. (…) з приводу великої любові до Нього».

(Лист до батьків 5 вересня 1898 р.)

 Хвилина роздуму над прочитаним текстом,

потім читається молитва.

Молитва про випрошенняласк за посередництвом
Блаженної Сестри Марти Вєцкої

Господи Боже, Ти покликав Сестру Марту Вєцку до Згромадження Сестер Милосердя, щоб йдучи за Твоїм Сином, служила вбогим і хворим. Слухаючи Твого заклику, йшла дорогою вінкентійського покликання повністю присвячуючи себе служінню, аж до віддання життя за людину.

Господи, Боже мій, прославляю Тебе за всі ласки, яких Ти хотів уділити Блаженній Сестрі Марті Вєцкій. Благаю Тебе, прояви через її заступництво могутність Твоєї любові і вділи мені ласки……… про які Тебе покірно і з довірою прошу, якщо на те Твоя воля. Через Христа Господа нашого. Амінь.

 

Отче Наш…., Радуйся, Маріє…,

Слава Отцю…, О Маріє, без гріха зачата……

Молитва на закінчення:

Блаженна Сестро Марто, випроси сучасним родинам дар справжньої єдності та любові, щоб кожна родина жила на зразок Пресвятої Трійці.