ДЕНЬ VIIIДоповнення жертви

Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив! Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх. (Ів. 15:12-13)

Останнім місцем перебування Сестри Марти був Снятин. Там ревно виконувала свої обов’язки медсестри й харизматичної апостолки. Однак відчувала, що смерть наближається. Вона її не боялася, але навпаки чекала на неї як на остаточне поєднання з Богом. Спокійно говорила про неї та про події які будуть її супроводжувати.

Її жертовне життя закінчилося також героїчним вчинком. Керуючись любов’ю до ближнього, заміняючи світського мед брата, зробила дезінфекцію приміщення після хворої на тиф. Не хотіла, щоб молодий чоловік, який мав жінку і маленьку дитину, наражав себе на небезпеку втрати здоров’я або смерті. Ця небезпечна хвороба заатакувала її організм. В останніх днях свого життя наповнених стражданням, вона прагнула тільки одного, щоб виповнилася Божа воля.

«Знаєш як радість і смуток швидко закінчуються. Пам’ятай завжди про небесну вітчизну, вона є для нас приємним домом, в якому вже ніхто нас не розлучить. Проте важко туди потрапити, тому не дбаймо про блага цього світу, але живімо на цій долині сліз день за днем з цим палким бажанням, щоб як найшвидше зустрітися не тут на землі, а в небі».

(Лист до сестри 1898 р.)

 Хвилина роздуму над прочитаним текстом,

потім читається молитва.

Молитва про випрошенняласк за посередництвом
Блаженної Сестри Марти Вєцкої

Господи Боже, Ти покликав Сестру Марту Вєцку до Згромадження Сестер Милосердя, щоб йдучи за Твоїм Сином, служила вбогим і хворим. Слухаючи Твого заклику, йшла дорогою вінкентійського покликання повністю присвячуючи себе служінню, аж до віддання життя за людину.

Господи, Боже мій, прославляю Тебе за всі ласки, яких Ти хотів уділити Блаженній Сестрі Марті Вєцкій. Благаю Тебе, прояви через її заступництво могутність Твоєї любові і вділи мені ласки……… про які Тебе покірно і з довірою прошу, якщо на те Твоя воля. Через Христа Господа нашого. Амінь.

 

Отче Наш…., Радуйся, Маріє…,

Слава Отцю…, О Маріє, без гріха зачата……

Молитва на закінчення:

Блаженна Сестро Марто, випроси сучасним родинам дар справжньої єдності та любові, щоб кожна родина жила на зразок Пресвятої Трійці.