ДЕНЬ VII – Знак хреста                

Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої, що в усякій скорботі Він нас потішає, щоб змогли потішати й ми тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою потішує Бог нас самих. Бо поскільки намножуються в нас терпіння Христові, так через Христа й потішення наше намножується. (2 Кор. 1:3-5)

Коли Блаженна працювала в Бохні, мала об’явлення хреста оточеного променями, тоді почула, що чекають її в майбутньому страждання. Невдовзі після того, один аморальний пацієнт після виходу з лікарні почав поширювати наклеп, ніби то Сестра Марта очікує дитину,батьком дитини є один з хворих. Містяни разом з настоятелем без критично прийняли цю брехню. Над Сестрою Мартою і настоятелькою, котра рішуче її захищала, розгорнулася буря злоби, оскаржень та насмішок…

Блаженна хоча дуже страждала, однак ні в чому не змінила способу своєї поведінки. З такою самою турботою і жертовністю продовжувала виконувати свої обов’язки. Через деякий час, наклепник, зрозумівши що помирає, сказав правду. Для Сестри Марти, це важке випробування стало духовною підготовкою до cкладення ще більшої жертви зі свого життя.

«Всім керує Бог і випробовує Тебе з усіх сторін. Найбільшим моїм побажанням і усіх Твоїх дітей є, щоб ми – наскільки нам наші гріхи не стануть на перешкоді, а милосердний Бог захоче прийняти нас до себе – чекали всі разом на прихід нашого дорогого Батька, щоб Тебе зустріти й Твій смуток, якого Ти досвідчив через наші провини, на радість замінити».(Лист до батька)

Хвилина роздуму над прочитаним текстом, потім читається молитва.

Молитва про випрошенняласк за посередництвом Блаженної Сестри Марти Вєцкої

Господи Боже, Ти покликав Сестру Марту Вєцку до Згромадження Сестер Милосердя, щоб йдучи за Твоїм Сином, служила вбогим і хворим. Слухаючи Твого заклику, йшла дорогою вінкентійського покликання повністю присвячуючи себе служінню, аж до віддання життя за людину.

Господи, Боже мій, прославляю Тебе за всі ласки, яких Ти хотів уділити Блаженній Сестрі Марті Вєцкій. Благаю Тебе, прояви через її заступництво могутність Твоєї любові і вділи мені ласки……… про які Тебе покірно і з довірою прошу, якщо на те Твоя воля. Через Христа Господа нашого. Амінь.

Отче Наш…., Радуйся, Маріє…,

Слава Отцю…, О Маріє, без гріха зачата……

Молитва на закінчення:

Блаженна Сестро Марто, випроси сучасним родинам дар справжньої єдності та любові, щоб кожна родина жила на зразок Пресвятої Трійці.