ДЕНЬ VI Харизма служіння 

Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть.(Матвія 5:7)

Апостольський запал завжди супроводжував Сестру Марту, де б вона не була. Мала однакове співчуття й однаково відносилася до людей різного віросповідання, національності чи поглядів. Неодноразово це вимагало від неї багато старання та зречення.

Опікуючись хворими та вбогими, завжди також дбала про їхнє спасіння. Вона їх не змушувала, але делікатно і тактовно переконувала, та в першу чергу молилася в цьому намірі. Збереглися свідоцтва, які розповідають, що таким чином вона привела до Церкви багато людей, особливо Євреїв.

Всі знали, що ніхто на її відділені не помер без поєднання з Богом. Траплялося, що навіть священики присилали до неї бідних людей і тих, що потребували навернення. Сестра Марта, бувши обдарованою благодаттю читання в людських серцях, нікого не залишила без допомоги.

«Просила Святого Духа, щоб дарував мені зосередження, дар молитви й ревність у виконанні обов’язків, які будуть мені доручені».

(Запис в «Пам’ятковій книзі»)

 

Хвилина роздуму над прочитаним текстом,

потім читається молитва.

Молитва про випрошенняласк за посередництвом
Блаженної Сестри Марти Вєцкої

Господи Боже, Ти покликав Сестру Марту Вєцку до Згромадження Сестер Милосердя, щоб йдучи за Твоїм Сином, служила вбогим і хворим. Слухаючи Твого заклику, йшла дорогою вінкентійського покликання повністю присвячуючи себе служінню, аж до віддання життя за людину.

Господи, Боже мій, прославляю Тебе за всі ласки, яких Ти хотів уділити Блаженній Сестрі Марті Вєцкій. Благаю Тебе, прояви через її заступництво могутність Твоєї любові і вділи мені ласки……… про які Тебе покірно і з довірою прошу, якщо на те Твоя воля. Через Христа Господа нашого. Амінь.

Отче Наш…., Радуйся, Маріє…,

Слава Отцю…, О Маріє, без гріха зачата……

Молитва на закінчення:

Блаженна Сестро Марто, випроси сучасним родинам дар справжньої єдності та любові, щоб кожна родина жила на зразок Пресвятої Трійці.