ДЕНЬ ІІ – Апостольство в своєму середовищі

Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва? Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!(Якова 2: 20 – 26)

Складно бути пророком серед своїх. Однак це нас не звільняє від свідчення про Ісуса, особливо в нашому середовищі. Також апостолом була мала Марта. Охоче виконувала релігійні практики, як обов’язкові ,так і додаткові. Вже тоді Бог був для неї найважливішим і вона охоче поглиблювала свої релігійні знання. Особливою ревністю відзначилася під час приготування до Першого Святого Причастя. В ті дні коли мала катехезу вставала вранці перед 5 годиною, щоб брати участь в Службі Божій, котра відбувалася в костелі віддаленому на 11 кілометрів від дому.

Також хотіла, щоб її подруги наблизилися до Бога. Для цього вона створила з них групу, котру можна назвати «Христовими лицарками ». Свою любов до Ісуса, вони мали в першу чергу показувати своїми вчинками. Мали одна одну підтримувати в духовному житті, особливо під час підготовки до Першого Причастя.

Для Марти звичною справою було, бути уважною, працьовитою, побожною і слухняною не тільки інколи, але завжди. Така поведінка була найкращим прикладом, який вона могла дати своїм подругам.

«Де б Ти не був, нехай Господь дасть Тобі благодаті й сили, щоб Ти був прикладом для всіх, хто Тебе оточує».

(З листа до брата [липень 1901 р.])

Хвилина роздуму над прочитаним текстом,

потім читається молитва.

Молитва про випрошенняласк за посередництвом
Блаженної Сестри Марти Вєцкої

Господи Боже, Ти покликав Сестру Марту Вєцку до Згромадження Сестер Милосердя, щоб йдучи за Твоїм Сином, служила вбогим і хворим. Слухаючи Твого заклику, йшла дорогою вінкентійського покликання повністю присвячуючи себе служінню, аж до віддання життя за людину.

Господи, Боже мій, прославляю Тебе за всі ласки, яких Ти хотів уділити Блаженній Сестрі Марті Вєцкій. Благаю Тебе, прояви через її заступництво могутність Твоєї любові і вділи мені ласки……… про які Тебе покірно і з довірою прошу, якщо на те Твоя воля. Через Христа Господа нашого. Амінь.

 

Отче Наш…., Радуйся, Маріє…,

Слава Отцю…, О Маріє, без гріха зачата……

Молитва на закінчення:

Блаженна Сестро Марто, випроси сучасним родинам дар справжньої єдності та любові, щоб кожна родина жила на зразок Пресвятої Трійці.