Дев’ятниця до святої Луїзи де Маріяк – дорога до святості – 9 день

9 день

Віддання себе Божій Матері

Свята Луїза дуже любила Марію, часто зверталася до Неї в своїх молитвах, роздумувала над Її життям і чеснотами. Марія займала особливе місце в її серці, Луїза прославляє Богородицю, роздумуючи над усіма подіями Її життя. Читаючи її листи та духовні нотатки можна сказати, що Луїза була місіонеркою Марії.

Луїза так писала про Матір Божу: «О Боже, чому я не можу переказати світові краси і величі Найсвятішої Діви, так як Ти мені показав? Вся Її слава вміщається в цьому одному реченні: Марія є Матір’ю Твого Сина!» Звертаючись до Марії, вона писала: «О Мати благодаті, хочу завжди проголошувати Твою славу. Також до проголошування Твоєї слави, хочу заохотити інших людей. Прагну допомагати людям пізнавати Твою велич, через молитву повну довіри, в Твоє заступництво перед Богом.»

На закінчення цієї дев’ятниці, віддаймося під опіку Марії словами, якими молилася до Неї свята Луїза:

«Найсвятіша Діво, прошу Тебе, прийми мої молитви разом з моїм серцем, котре Тобі цілковито віддаю. Належу до Тебе Найсвятіша Діво, щоб досконаліше належати до Бога. Навчи мене брати приклад з Твого святого життя, особливо у виконанні того, чого Бог очікує від мене. Смиренно взиваю Твого заступництва. Ти знаєш мою слабкість, бачиш моє серце. Підтримуй мене Своїми молитвами в моїх слабостях і занедбаннях. Оскільки Ти отримала від Свого Сина, а мого Спасителя героїчні чесноти, якими Ти жила на землі, з’єднай мої вчинки з Його святою присутністю для прославлення величі Його любові. Нехай все створіння прославляє Твою велич, та йде з Тобою до Бога. Нехай кожний віддає Тобі шану, на яку заслуговуєш, як улюблена Дочка Отця, Мати Сина та Обручниця Святого Духа».

 

Літанія до Святої Луїзи

З дитячою довірою, приходимо до Тебе, Свята Луїзо, як Твої дочки осмілюємось просити Тебе про заступництво перед престолом Божим.

Випроси нам наша свята Мати Луїзо

Міцну віру,

Непорушну довіру до Бога,

Палку Божу любов,

Правдиву і жертовну сестринську любов,

Велику, самовіддану любов до ближніх,

Старанність у трудах нашого святого покликання,

Наполегливість у старанні про справжню досконалість,

Витривалість в доброму, аж до смерті,

Смерть щасливу,

Милостивий суд,

Вічну нагороду,

 

На Тебе, свята Луїзо, покладаємо нашу надію. Не покидай своїх дітей в духовних і буденних труднощах, у боротьбі земного життя.

Допоможи нам відважно боротися, отримати перемогу і венець вічної слави. Амінь.