8 день

Молитва

Життя святої Луїзи було наповнене молитвою. Навчила її молитися тітка, в монастирі в Пласі, яку також звали Луїзою, саме вона ввела в її духовний світ медитації і зосередження. Молитву Луїзи підтримує і формує літургія, а в першу чергу Святе Письмо, вона мала особливу пошану до Святого Духа і Божої Матері. Можна сміливо сказати, що Луїза була людиною молитви.

Повний любові діалог Луїзи з Богом тривав неустанно. Все в її житті було молитвою. В своїх духовних нотатках Луїза записала так: «Інколи Бог допускає до нас страждання, щоб ми мали частку в стражданнях Його Сина. Тому будьмо вдячні за це. Коли з нами стається щось хороше,справи складаються так, як ми хочемо. Перед тим, як будемо радіти, подивімося на це з вірою і будьмо вдячні Богові, що в своєму милосерді посилає нам радість. В усіх подіях ми повинні навчитися прославляти Бога, показувати Йому наші серця наповнені любов’ю і вдячністю».

Луїза говорила сестрам: «Наше духовне життя, повинно опиратися на тому, щоб постійно пам’ятати про Божу присутність, та прославляти Господа. Нехай ваше серце буде повним довіри і вдячності, довіряйтеся Богові і майте часто на устах акти прослави!»

Літанія до Святої Луїзи

З дитячою довірою, приходимо до Тебе, Свята Луїзо, як Твої дочки осмілюємось просити Тебе про заступництво перед престолом Божим.

Випроси нам наша свята Мати Луїзо

Міцну віру,

Непорушну довіру до Бога,

Палку Божу любов,

Правдиву і жертовну сестринську любов,

Велику, самовіддану любов до ближніх,

Старанність у трудах нашого святого покликання,

Наполегливість у старанні про справжню досконалість,

Витривалість в доброму, аж до смерті,

Смерть щасливу,

Милостивий суд,

Вічну нагороду,

 

На Тебе, свята Луїзо, покладаємо нашу надію. Не покидай своїх дітей в духовних і буденних труднощах, у боротьбі земного життя.

Допоможи нам відважно боротися, отримати перемогу і венець вічної слави. Амінь.