День 7

Лагідність

Луїза навчала сестер кажучи: Лагідністю і добротою можна здобути цілий світ, а якщо їх не маєте, то можна втратити навіть то, що вже здобули.

Щоб вберегтися від зла, бачачи що наш ближній проти нас завинив, ми повинні скільки можемо його виправдовувати. Намагайтеся не думати про образу, не жалійтеся на цю людину, не говоріть про її помилки. Дивіться на Ісуса, нашого Розіп’ятого Вчителя, Він оправдовує тих хто Його зневажає, з якою любов’ю Він просить Отця, щоб простив їх.

Тож, якщо ми  Його любимо, то будемо лагідними як Він. Ціле його життя є повне прикладів цієї чесноти. Чи не дозволив Він прибитися до хреста, як Агнець склав себе в жертву, а з Його уст не вийшло жодне прикре слово? Це є доказом того, що Його серце повне любові і лагідності.

Тож вчіться лагідності від Божого Сина, який заохочує нас кажучи:Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий.

 

Літанія до Святої Луїзи

З дитячою довірою, приходимо до Тебе, Свята Луїзо, як Твої дочки осмілюємось просити Тебе про заступництво перед престолом Божим.

Випроси нам наша свята Мати Луїзо

Міцну віру,

Непорушну довіру до Бога,

Палку Божу любов,

Правдиву і жертовну сестринську любов,

Велику, самовіддану любов до ближніх,

Старанність у трудах нашого святого покликання,

Наполегливість у старанні про справжню досконалість,

Витривалість в доброму, аж до смерті,

Смерть щасливу,

Милостивий суд,

Вічну нагороду,

 

На Тебе, свята Луїзо, покладаємо нашу надію. Не покидай своїх дітей в духовних і буденних труднощах, у боротьбі земного життя.

Допоможи нам відважно боротися, отримати перемогу і венець вічної слави. Амінь.