День 3

Смирення

Любов до Бога і ближніх найкраще показує наше смирення. Луїза говорила, що смиренна людина не ображається, коли хтось з нею не розмовляє або косо дивиться на неї, але з добротою і лагідністю відноситься до кожного. Смирення Луїзи найбільше проявлялося в тому, що вона ставилася до сестер з великою пошаною, завжди зверталася до них у формі прохання, щиро дякувала їм за допомогу, яку їй надавали, або була вдячною їм за важку працю, яку виконували і соромилася, що не може робити те саме. Луїза завжди перша признавалася в помилках і просила вибачення у сестер.

Якщо ми хочемо любити Бога, то нам потрібно бути смиренними, як того навчала своїм прикладом свята Луїза. Смирення це королівська  дорога, яку використав Бог, щоб прославити свого Сина і не перестає нею користуватися, аби прославити тих, хто йде за Його Сином і Йому служить.

 

Літанія до Святої Луїзи

З дитячою довірою, приходимо до Тебе, Свята Луїзо, як Твої дочки осмілюємось просити Тебе про заступництво перед престолом Божим.

Випроси нам наша свята Мати Луїзо

Міцну віру,

Непорушну довіру до Бога,

Палку Божу любов,

Правдиву і жертовну сестринську любов,

Велику, самовіддану любов до ближніх,

Старанність у трудах нашого святого покликання,

Наполегливість у старанні про справжню досконалість,

Витривалість в доброму, аж до смерті,

Смерть щасливу,

Милостивий суд,

Вічну нагороду,

 

На Тебе, свята Луїзо, покладаємо нашу надію. Не покидай своїх дітей в духовних і буденних труднощах, у боротьбі земного життя.

Допоможи нам відважно боротися, отримати перемогу і венець вічної слави. Амінь.