День 2

Любов до ближнього

«Не достатньо того, що будемо мати бажання творити добро, або виконувати добрі вчинки з любові до Бога, бо разом з заповіддю любові Бога, ми також отримали заповідь любові до ближнього».

Сестри які жили разом зі святою Луїзою відчули її любов і турботу. Вона говорила, що нам дуже потрібно завжди дивитися з любов’ю на інших, тому що любов не дозволить нам осуджувати ближніх, але спонукатиме нас виправдовувати їх, та спочатку дивитися  на свої помилки. Саме так, вона дивилася на ближніх і перш ніж зробити комусь зауваження, дізнавалася, як все було насправді. І замість засудження, завжди виправдовувала тих, кого звинувачували. Робила все можливе для того, щоб нікого не образити, одночасно це не заважало їй робити зауваження, але тактовно та лагідно. Також  навчала сестер, щоб вони приймали та любили одна одну такими, якими вони є і сама давала їм приклад, приймаючи їх з великою любов’ю.

Коли під час молитви хтось з сестер звертався до неї, ніколи не висловлювала незадоволення тим, що їй заважають. Якщо через хворобу не могла з ними порозмовляти, завжди зустрічала їх з виразом радості й задоволення на обличчі. Одна з сестер розповіла, що чула, як Луїза казала, що дуже любить всіх сестер і прагне, аби всі були досконалими як Ісус.

Свята Луїза закликає нас: « Любім один одного в Богові, але в першу чергу любім Бога в нас, адже ми Йому належимо».

 

Літанія до Святої Луїзи

З дитячою довірою, приходимо до Тебе, Свята Луїзо, як Твої дочки осмілюємось просити Тебе про заступництво перед престолом Божим.

Випроси нам наша свята Мати Луїзо

Міцну віру,

Непорушну довіру до Бога,

Палку Божу любов,

Правдиву і жертовну сестринську любов,

Велику, самовіддану любов до ближніх,

Старанність у трудах нашого святого покликання,

Наполегливість у старанні про справжню досконалість,

Витривалість в доброму, аж до смерті,

Смерть щасливу,

Милостивий суд,

Вічну нагороду,

 

На Тебе, свята Луїзо, покладаємо нашу надію. Не покидай своїх дітей в духовних і буденних труднощах, у боротьбі земного життя.

Допоможи нам відважно боротися, отримати перемогу і венець вічної слави. Амінь.