День 1

Любов до Бога.

Сестри розповіли, як проявлялася в житті Луїзи любов до Бога: Її серце завжди було піднесене до Бога, у всіх стражданнях, хворобах та болях які інколи були дуже сильними, бачила лише волю Бога.  Ніколи ніхто не чув, щоб вона нарікала на свою слабкість, але навпаки показувала радість і задоволення.  Крім цього, приймала втрати людей, які були їй найдорожчими на світі, не показуючи зовні, що їй прикро, хоча через це дуже страждала. Мала дар прославляти  Бога у всьому і безмежно довіряла Його Провидінню, а особливо у справах які стосувалися Згромадження. У всіх своїх конференціях заохочувала сестер до того, щоб довіряли Божому Провидінню. Дуже дбала про своє внутрішнє життя, тобто була зайнята Богом.

Свята Луїза говорила сестрам, що любов до Бога, повинна нас спонукати до того, щоб ми прагнули тільки Його слави, відчували радість з приводу Його сили, та прославляли Його на протязі дня частими актами любові.

«Не сукня та умови проживання, створюють любов до Бога, але серце яке керується Його волею».

Тож разом зі святою Луїзою попросимо Господа про те, щоб він дав нам бажання завжди і в усьому керуватися Його волею.

 

Літанія до Святої Луїзи

З дитячою довірою, приходимо до Тебе, Свята Луїзо, як Твої дочки осмілюємось просити Тебе про заступництво перед престолом Божим.

Випроси нам наша свята Мати Луїзо

Міцну віру,

Непорушну довіру до Бога,

Палку Божу любов,

Правдиву і жертовну сестринську любов,

Велику, самовіддану любов до ближніх,

Старанність у трудах нашого святого покликання,

Наполегливість у старанні про справжню досконалість,

Витривалість в доброму, аж до смерті,

Смерть щасливу,

Милостивий суд,

Вічну нагороду,

 

На Тебе, свята Луїзо, покладаємо нашу надію. Не покидай своїх дітей в духовних і буденних труднощах, у боротьбі земного життя.

Допоможи нам відважно боротися, отримати перемогу і венець вічної слави. Амінь.