ВММ взяла участь у дієцезіяльній зустрічі молоді у Павшині. Зустріч супроводжувала духовна та розважальна програма. Наша молодь взяла участь  у різних конкурсах які підготували організатори.

З нагоди свята матері сестри разом з дітьми та старшою молоддю  підготували  театральну сценку та танець . На закінчення  кожна мама отримала білу троянду та кульку у вигляді сердечка. Кожна мама відійшла з великою радістю в серці та сльозами на очах.

Свято дитини є нагодою щоб надв’язати нові приятельства при різноманітних грах та змаганнях

Фантазія дітей немала меж при різних майстер класах. Не бракувало   надувного батуту у вигляді капітошки  на якому діти настрибались  досхочу , також була і весела каруселька де кружляючи у повітрі змогли уявити  себе космонавтами.   А на великому пожарному автомобілі вони на мить стали героями які спасають людей  .цукрова Вата  та попкорн  разом з іншими смаколиками додавала їм сили. Позмагалися і в квесті де показали себе дуже кмітливими. У танцях показали себе на всі сто. Аквагримом  кожен став своїм улюбленим героєм з мультфільмів.  А щоб свято було незабутнє кожна дитина  витягши щасливу лотерею дістала приз.

Разом з парафією наша спільнота взяла участь у паломництві у Снятиі на гріб Бл. Марти  Вєцької. Паломники мали можливість зачерпнути духовно з багатства Вікентійської традиції. Була несподіванкою  також  можливість вшанувати реліквії св.. Вікентія. Разом з нами хвилини молитви на гробі Марти Вєцкої пережили епископ Скомаровський та О. генерал Томаш Мавріч СМ.

С. Наталія взяла участь у міжнародній сесії в Парижі для сестер від 11 до 24 років покликання.

Насичена духовна програма була поєднана з конференціями а також відвіданням місць зроду нашого згромадження та архіву в материнському домі.

Ми організували для молоді з наших парафій ніч в наметах у нашому саду. Розпочали ми її Євхаристією. Була молодь з філії с. Гута де мали змогу ближче стоваришуватись  у  різних конкурсах ,  у водяному волейболі  та футболі . У ночі  при багатті порозмовляли на різні теми і не бракувало страшилок.  Згадавши  ніч на Івана купала весело перестрибували через вогонь. Щоб це все витримати до рання було і підкріплення а це  шашлик який майже всі люблять. Вранці всі весело подякували за проведену ніч на Євхаристії

Вікентійська сімя Перечин провідала групу АІС у Сторожинцю. Під час цієї зустрічі ми збирали різні трави  з яких приготуємо пальми на вербну неділю. Місцевий настоятель о. Микола  Добра СМ товаришував нам  своєю молитвою та присутністю.